Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się! Chociaż o problemach w związku pary, mówiło się już od jakiegoś czasu, nadal ciężko w to uwierzyć. Wydawało się, że ci dwoje są dla siebie po prostu stworzeni - zostali okrzyknięci najpiękniejszą i najgorętszą parą show-biznesu, plotkowano nawet o ich zaręczynach i ślubie. Niestety wszystko wskazuje na to, że to już koniec ich wielkiej miłości. Pierwsze plotki o rozstaniu pary, pojawiły się w sierpniu, kiedy to Mikołaj Roznerski pojawił się na ramówce TVP bez Marceliny Zawadzkiej. Już wtedy zwiastowano parze rychłe rozstanie. I jak się okazuje, w tych plotkach było bardzo dużo prawdy... Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się po czterech miesiącach związku. Co było powodem ich rozstania? 

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się! 

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski zakończyli wspólny etap w życiu. Para była ze sobą cztery miesiące, ale co ciekawe, ani razu nie pojawiła się razem publicznie. O ich relacji wiedzieliśmy jedynie dzięki zdjęciom zamieszczonym na Instagramie. Mówiło się, że są dla siebie stworzeni. Mikołaj Roznerski, który miał za sobą krótkotrwałe relacje (m.in. z Martą Juras z którą ma 6-letniego synka oraz z Olgą Bołądź), podobno nie widział świata poza Marceliną Zawadzką i planował się jej nawet oświadczyć. Co więc poszło nie tak?

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski rozstali się podobno ze względu na brak czasu oraz chęć robienia kariery. Oboje zdecydowali, że to nie jest dobry moment na angażowanie się w poważną relację i ciężko jest im zrezygnować z pracy na rzecz wspólnego życia. I chociaż fani po cichu liczą, że para jeszcze wróci do siebie, to szanse są chyba nikłe:

Marcelina swoje sercowe niepowodzenia zawsze przeżywa tak, aby nie dać nic po sobie poznać otoczeniu. Nie chce się nad sobą użalać, dlatego postanowiła udać się w podróż i odreagować” - twierdzi koleżanka Zawadzkiej w rozmowie z Party.pl