Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się. 30-letnia prezenterka TVP2 oraz młodszy od niej o 8 lat uczestnik "Agent Gwiazdy 4" spotykali się ze sobą zaledwie siedem miesięcy. Powodów zakończenia związku Miss Polonia 2011 i Mistera Polski 2015 podobno było jednak całkiem sporo. Gwiazda programu "Pytanie na śniadanie" potwierdziła już doniesienia o rozstaniu.

Tak, to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Jednak nigdy nie wiemy, co nas spotka w życiu - wyznała w rozmowie z Pomponik.pl.

Dlaczego Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się?

Marcelina Zawadzka zdradziła tez przy okazji, jakie stosunki łączą ją obecnie z jej byłym już partnerem. Gwiazda wypowiada się na jego temat z szacunkiem i przyznaje, że ich relacja przerodziła się w przyjaźń.

- Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - dodała.

Zobacz zdjęcia Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: RAFAŁ JONKISZ - kim jest? Instagram, Marcelina Zawadzka, studia