Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą? Jak podaje Fakt, była miss i były mister, mają się ku sobie. Czyżby aspirowali do miana najpiękniejszej pary show-biznesu? Jeśli wierzyć tabloidowi, Zawadzka i Jonkisz spotykają się od dwóch miesięcy, a ich znajomość zaczęła się na imprezie u wspólnych znajomych. Okazało się, że mają dużo wspólnych tematów i dobrze czują się we własnym towarzystwie. Później umówili się na wspólny wyjazd w góry i tam coś między nimi zaiskrzyło. Marcelina Zawadzka podchodzi jednak do związku z Jonkiszem z dystansem: "- Marcelina już wiele razy zawiodła się na mężczyznach, więc na razie podchodzi do tej znajomości z pewną dozą ostrożności" – mówi w rozmowie z Faktem znajoma Zawadzkiej.

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są razem

Marcelina Zawadzka podobno uległa urokowi młodszego od niej o 8 lat Jonkisza, który imponuje jej humorem i sprawnością fizyczną:

" – Nie da się jednak ukryć, że oboje są sobą bardzo zauroczeni. Rafał imponuje Marcysi nie tylko poczuciem humoru, ale i sprawnością fizyczną. W końcu jest sportowcem i ze swoim zespołem akrobatycznym zdobył wicemistrzostwo świata."

Myślicie, że może być z tego coś poważnego?