Marcelina Bednarska i Rafał Jonkisz wrócili do siebie? W listopadzie 2018 roku Fakt podał, iż była miss i były mister prawdopodobnie są parą. Według tabloidu, Zawadzka i Jonkisz spotykali się jeszcze dwa miesiące przez ich odkryciem, a ich znajomość zaczęła się na imprezie u wspólnych znajomych. Wiele osób kibicowało zakochanym zwłaszcza, że prezenterka "Pytania na śniadanie" nie miała wcześniej szczęścia w miłości. Najpierw rozpadł się jej związek z Mikołajem Roznerskim, a potem z modelem Leonardem. 

Ku zaskoczeniu fanów, para rozstała się w kwietniu tego roku. 30-letnia prezenterka TVP 2 oraz młodszy od niej o 8 lat uczestnik "Agent Gwiazdy 4" spotykali się ze sobą zaledwie siedem miesięcy. Powodów zakończenia związku Miss Polonia 2011 i Mistera Polski 2015 podobno było jednak całkiem sporo. Gwiazda programu "Pytanie na śniadanie" potwierdziła już doniesienia o rozstaniu: 

Stało się! Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem.

Sam były mister, wypowiedział się na ten temat w rozmowie z Party:

Po wielogodzinnych rozmowach zdecydowaliśmy się rozstać. To była bardzo trudna, ale przemyślana i świadoma decyzja.

Pomimo rozstania, Zawadzka i Jonkisz dalej się przyjaźnią. Ostatnio gwiazdy wspólnie pojawiły się w Jastarni, gdzie brali udział w obozie sportowym. Na swoich profilach na Instagramie, Rafał i Marcelina dodali mnóstwo wspólnych zdjęć, na których widać, że dobrze się czują w swoim towarzystwie. Para nie skomentowała tego, czy faktycznie wrócili do siebie.

Zobacz nowe wspólne zdjęcia Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza w GALERII >>