Marcelina Zawadzka zniknęła z Telewizji Polskiej w atmosferze skandalu. Nie jest tajemnicą, że Miss Polonia 2011, która w ostatnich latach spełniała się w roli prezenterki, usłyszała zarzuty dotyczące oszustw skarbowych, fałszerstwa faktur i prania brudnych pieniędzy. Choć afera mocno nadszarpnęła jej nieskazitelny dotąd wizerunek i kosztowała ją utratę stanowiska w porannym programie Dwójki, to celebrytka wciąż cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Spostrzegawczy internauci, którzy obserwują profil 32-latki na Instagramie, odkryli, że w jej życiu pojawił się niedawno nowy mężczyzna.

Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka

W ubiegłym roku Marcelina Zawadzka zaczęła spotykać się z trójmiejskim biznesmenem, Tomaszem Włodarczykiem. Co ciekawe, o tym romansie wszyscy dowiedzieli się za sprawą... męża Natalii Siwiec, który pokazał w sieci nagranie, na którym para całuje się w basenie.

ZOBACZ: Marcelina Zawadzka ma nowego partnera. Pojechała z nim na rajskie wakacje

Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. W kwietniu media obiegła informacja, że była gwiazda "Pytania na śniadanie" i jej ukochany nie są już razem. Na kolejne wieści na temat życia uczuciowego Marceliny nie trzeba było jednak długo czekać. Serwisy internetowe od paru dni huczą od plotek na temat jej nowego partnera. Podobno zdążyła go już nawet przedstawić swojej rodzinie.

Kim jest Max Gloeckner?

Nowym mężczyzną u boku Marceliny Zawadzkiej jest Max Gloeckner. Przystojny blondyn pochodzi z położonego w południowo-zachodniej części Niemiec Fryburga. Jak udało nam się dowiedzieć, były agent nieruchomości około dwa lata temu postanowił kompletnie zmienić swoje życie. Obecnie podróżuje po całym świecie i reklamuje swoje przenośne urządzenie mobilne, które "dba o twoje zdrowie i samopoczucie".

Urządzenie to daje nam również możliwość pracy z naszymi emocjami, przekonaniami czy ograniczeniami. Daje nam wsparcie emocjonalne i mentalne. Daje nam możliwość dotarcia do naszych blokad emocjonalnych, czy do naszych przekonań, które nas ograniczają a co najważniejsze daje nam również możliwość skutecznej pracy z tymi blokadami, które są gdzieś głęboko w nas po ukrywane - czytamy na stronie pośredniczącej w sprzedaży gadżetu.

Myślicie, że Max Gloeckner zarazi Marcelinę Zawadzką swoją pasją do rozwoju świadomości za pomocą najnowszych technologii?

Zdjęcia nowego partnera celebrytki znajdziecie w naszej GALERII.