Marcelina Zawadzka spotyka się obecnie z niezwykle przystojnym brazylijskim modelem i aktorem, Leonardem Marquesem. Marcelina i Leonard poznali się przez wspólnych znajomych na imprezie zorganizowanej przez jedną z koleżanek byłej Miss Polonii. I choć para spotyka się póki co bardzo krótko, to jednak na ich wspólnych zdjęciach daje się zauważyć, że łączy ich naprawdę sporo. Modelka i aktor są bowiem wpatrzeni w siebie jak w obrazki!

Para już w zeszłym tygodniu pojawiła się razem w jednej ze stołecznych restauracji. Oboje nie szczędzili sobie czułości i zainteresowania. I wcale się im nie dziwimy. W końcu Marcelina Zawadzka to jedna z największych piękności w kraju, a Leonard to egzotyczny przystojniak jakich mało! A co wiemy póki co o jej wybranku?

Leonardo Marques – kim jest nowy chłopak Marceliny Zawadzkiej?

Leonardo Marques to wzięty model, a także aktor, który podróżuje po całej Europie. Aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie poznał Marcelinę Zawadzką i którą się od razu zachwycił. Myślicie, że tych dwoje połączy jakieś głębsze uczucie? Trzymamy za nich mocno kciuki!

Tymczasem zajrzycie do naszej GALERII i zobaczcie, jakim ciachem jest nowy chłopak Marceliny Zawadzkiej. To prawdziwy młody bóg, nieprawdaż? ;-)