Marcelina Zawadzka znów jest zakochana. Prezenterka wypoczywa właśnie w gorącym Meksyku w towarzystwie rodziny Natalii Siwiec oraz nowego partnera. Skąd wiemy, że na wakacjach jest z nią ukochany? Wszystko zdradził na Instagramie mąż Siwiec, Mariusz Raduszewski. Opublikował wideo, na którym widać, jak prezenterka całuje się z przystojnym brunetem w basenie. Wiemy, kim jest partner Marceliny Zawadzkiej. 

- Mam szczęście. Ogromne szczęście. Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół. Dzieli mnie dzisiaj z Wami około 10 tysięcy kilometrów i kilkanaście stopni Celsjusza. (...) Życzę Wam tak wspaniałych ludzi wokół siebie, jakich ja mam - pisała niedawno na Instagramie Zawadzka publikując zdjęcia z podróży do Tulum.

Marcelina Zawadzka ma nowego partnera. Kim jest Tomasz Włodarczyk?

Marcelina Zawadzka spotyka się z Tomaszem Włodarczykiem, a plotki o ich związku krążyły w mediach już od kilku miesięcy. We wrześniu do sieci trafiły nagrania z urodzin mężczyzny, na których widać było, że prezenterka nie opuszcza go nawet na krok. Następnie na jej Instagramie pojawiły się życzenia dla solenizanta w formie wspólnych zdjęć.

Kim jest Tomasz Włodarczyk? Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna prowadzi w Gdańsku firmę, która zajmuje się dekoratorstwem i architekturą wnętrz. Jest też dobrym znajomym takich celebrytów, jak Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski, czy Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska.  

Zdjęcia pary obejrzycie w naszej galerii.