Marcelina Zawadzka musi aktualnie zmierzyć się z największym kryzysem wizerunkowym w swojej karierze. Kilka tygodni temu media obiegła informacja, że Miss Polonia 2012 jest oskarżona o oszustwa podatkowe. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" oraz "The Voice of Poland" miała usłyszeć trzy poważne zarzuty - oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy.Ma postawione trzy zarzuty. Co do dwóch przyznała się w postępowaniu przygotowawczym przed prokuratorem, a co do jednego nie. Chodzi o uszczuplenie podatku, przyjęcie i rozliczenie faktur oraz pranie brudnych pieniędzy. Do tego ostatniego nie przyznała się - mówiła na początku lipca w rozmowie z "Plejadą" rzeczniczka Sądu Okręgowego w Koszalinie. 

Na początku Zawadzka nie chciała szerzej komentować całej afery, jednak po kolejnych medialnych doniesieniach prezenterka postanowiła wydać w tej sprawie oświadczenie, w którym napisała m.in., że zarzuty kierowane przeciwko niej są "absurdalne" i "nieprawdziwe". 

SPRAWDŹ: Marcelina Zawadzka przerwała milczenie ws. zarzutów podatkowych! "Nie ukrywam, bardzo to przeżywam"

Marcelina Zawadzka straci pracę w TVP? "Coś się kończy, coś się zaczyna"

Tuż po wybuchu afery podatkowej z udziałem Marceliny Zawadzkiej, prezenterka zniknęła z anteny telewizyjnej Dwójki. Mimo że sąd nie wydał w tej sprawie jeszcze ostatecznego wyroku to była Miss Polonia już ponosi pierwsze zawodowe konsekwencje. Wiemy na pewno, że modelka nie poprowadzi zbliżającej się wielkimi krokami 11. edycji "The Voice of Poland". Dotychczasową prowadzącą muzycznego show zastąpi inna gwiazda TVP, Małgorzata Tomaszewska. 

Wielką niewiadomą jest także pozycja Zawadzkiej w "Pytaniu na śniadanie", które współprowadzi od 2015 roku. Fani 31-latki wątpią w jej powrót do pracy przy Woronicza 17, ma to potwierdzać ostatni wpis prezenterki na jej InstaStory.

- Chciałam po prostu pójść do kina, po tak długim czasie... i grali tylko to - przypadek? - napisała Zawadzka, która wpis opatrzyła zdjęciem plakatu filmu "Coś się kończy, coś się zaczyna". 

Myślicie, że Marcelina nie wróci już do pracy w TVP? 

ZOBACZ TAKŻE: Marcelina Zawadzka w modnej stylizacji na chłodniejsze letnie dni. Jej spodnie to hit z męskiej kolekcji!