Marcelina Zawadzka rzuciła właśnie pracę w jednym z najpopularniejszych formatów telewizyjnych TVP. Jak się okazuje, piękna miss postanowiła odejść z programu „The Voice of Poland”. Bo choć do premiery show został tylko miesiąc, to jednak gwiazda dopiero teraz powiadomiła swoich fanów, że w tej edycji muzycznego show TVP2 jej nie zobaczymy. Dlaczego? Okazuje się, że prezenterka przesadziła z ilością obowiązków, które na siebie wzięła, a udział w tak licznych projektach zaczął przekraczać jej możliwości. Marcelina zrezygnowała zatem z muzycznego talent-show, w którym zaczęła pracę rok temu - dokładnie wtedy, kiedy w show jurorem został także Michał Szpak.

Marcelina Zawadzka odchodzi z „The Voice of Poland”

Marcelina Zawadzka ma teraz na głowie tak dużo, jak nigdy przedtem. Piękna prezenterka pracuje nie tylko przy śniadaniówce „Pytanie na śniadanie”, lecz także przy dwóch wersjach show cukierniczo-piekarskiego „Bake Off”. Gwiazda kocha swoją pracę, ale w ciągu ostatniego roku wzięła na siebie za wiele, toteż ze smutkiem postanowiła opuścić „The Voice of Poland”. A kto zastąpi ją w programie?

Póki co nie wiadomo jeszcze, kto ją zastąpi. Na pewno będzie to kobieta z równie wielką energią co Marcela – skomentowało źródło dziennika Fakt.

Nowa edycja „The Voice of Poland” rusza już we wrześniu. W jury programu zobaczymy Grzegorza Hyżego, Piotra Cugowskiego, Szpaka i Patrycję Markowską. Show poprowadzą Tomasz Kammel i Basia Kurdej-Szatan.

Będzie tęsknić za Marceliną Zawadzką w roli prowadzącej?