Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz byli ze sobą 7 miesięcy. Para trzymała swój związek z daleka od show-biznesu, nie pokazywała czułych zdjęć w mediach społecznościowych i wydawała się nie przejmować dzielącą ich 8-letnią różnicą wieku. I chociaż Miss Polonia 2011 i Mister Polski 2015 mieli bardzo duże wsparcie ze strony fanów, którzy kibicowali ich relacji, uczucie nie przetrwało. Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się w kwietniu 2019 roku. Jakie łączą ich dziś relacje? Pół roku po rozstaniu z Jonkiszem, prezenterka postanowiła w jednym z wywiadów skomentować ich obecne kontakty i zrobiła to w naprawdę czuły sposób.

Zawadzka o rozstaniu z Jonkiszem

Marcelina Zawadzka po raz pierwszy postanowiła tak szczerze opowiedzieć o rozstaniu z Rafałem Jonkiszem. W rozmowie z serwisem Jastrząbpost wyznała, jak dogaduje się dziś z byłym partnerem:

"Byliśmy ze sobą sporo. Prawie rok. Więc mamy dobre relacje i nie uciekamy od tego. Tak niech zostanie. To jest nasze życie prywatne. Wiem, że Rafał też powiedział bardzo miłe słowa na mój temat. Ja na niego też nigdy złego słowa nie powiem. Będzie zawsze w moim sercu".

Prezenterka została również zapytana o to, dlaczego jej zdaniem nie ma szczęścia w miłości i nie może znaleźć sobie partnera na stałe:

"To jest moje życie. Ja tym wszystkim kieruje. Niektóre koleje losu kierują się same. Ale nie mamy też do końca na to wpływu. A to, że życie jest takie, jakie jest, to chciałabym zachować to dla siebie"

Musimy przyznać, że Zawadzka i Jonkisz umieją zachować klasę po rozstaniu. Brawo!