Marcelina Zawadzka w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium" zdradziła całkiem sporo szczegółów dotyczących ich świeżego związku! Zawadzka potwierdziła na łamach gazety, że w związku z Mikołajem Roznerskim jest już od kilku dobrych miesięcy. To jednak nie wszystko! Marcelina zdradziła też, czym Mikołaj ją ujął oraz czym skradł jej serce! To wyznanie zrobiło na nas o tyle duże wrażenie, że podczas pierwszego spotkania pary Marcelina pokazywała Mikołajowi… triki rajdowe! Jakie dokładnie?

ZOBACZ: MARCELINA ZAWADZKA o związku z Mikołajem Roznerskim: "Chcieliśmy, żeby ten czas był tylko dla nas."

„Na początku ujął mnie swoim sposobem bycia i opiekuńczością. I zaskoczył swymi zainteresowaniami. Okazało się, że zawsze chciał spróbować driftingu, czyli jazdy samochodem w poślizgu kontrolowanym, a ja mam już trochę doświadczenia w tym sporcie.” – wyznała zakochana Marcelina.

Jak się okazuje, drifting to jednak nie jedyne hobby, które para dzieli. Marcelina i Mikołaj świetnie dogadują się także w… kuchni!

„Świetnie uzupełniamy się w życiu codziennym. Na przykład Mikołaj bardzo lubi gotować i piec, rewelacyjnie mu to wychodzi. Ja odwdzięczam się zmywaniem…”

Jak zatem widać, zgodność charakterów nie zawsze jest jedynym kluczem do sukcesu w związku. Równie ważne jest zbalansowany podział obowiązków w domu. A Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski udowadniają, że w tej sferze dogadują się doskonale. Oby tak dalej!

A jak Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski wyglądają na wspólnych zdjęciach? Przekonajcie się zaglądając do naszej GALERII ;-)