Marcelina Zawadzka co jakiś czas pozwala sobie na wyjątkowe przejawy swojej wrażliwości. Wystarczy wspomnieć choćby rozmowę w „Pytaniu na śniadanie” na temat singli, kiedy to prowadząca uroniła kilka łez. A stało się to na krótko po rozstaniu z jej ówczesnych chłopakiem, Leonardem Marquesem. Teraz Marcelina po raz kolejny pozwoliła sobie na chwilę słabości. Tym razem jednak z zupełnie z innego powodu. W studiu Pytania na Śniadanie pojawił się bowiem wokalista, którego historia rozczuliła Zawadzką do łez. Czyje życiowe doświadczenia sprawiły, że Marcelina Zawadzka zalała się łzami na wizji TVP 2?

Marcelina Zawadzka rozpłakała się na wizji „Pytania na śniadanie”! 

Marcelina Zawadzka nie mogła powstrzymać łez wzruszenia, kiedy na scenie muzycznej PNŚ pojawił się Tomasz "Kowal" Kowalski. To jego historia wywołała u prezenterki spontaniczne i szczere wzruszenie. „Kowal” jakiś czas temu wygrał program Polsatu "Must Be The Music". Niestety, szybko musiał przerwać karierę muzyczną z racji na dramatyczny wypadek, któremu uległ. W 2014 roku Kowalski, jadąc na motocyklu, zderzył się z samochodem. Nastoletni kierowca pojazdu wymusił wówczas pierwszeństwo. Muzyk trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Jego życie było na tyle poważnie zagrożone, że konieczne było wprowadzenie go w stan śpiączki farmakologicznej. Po wybudzeniu "Kowal" dowiedział się, że nastąpiło u niego przerwanie rdzenia kręgowego. W konsekwencji "Kowal" jest sparaliżowany od pasa w dół. Jak dziś wspomina dzień, w którym doszło do tego tragicznego wypadku?

 - Wszystko legło w gruzach, wszystko przyciśnięte, nerwy uszkodzone. Trzeba wszystko od nowa przyzwyczajać, ćwiczyć nowe metody, to jest strasznie męczące, ale powoli to śpiewanie idzie… - zapewnił optymistycznie Tomasz "Kowal" Kowalski w "Pytaniu na śniadanie".

Przerwany rdzeń kręgowy przeszkadza wokaliście w swobodnym wydawaniu dźwięków. Dlatego też podczas występu w Pytaniu na Śniadanie "Kowal" pojawił się na specjalnej platformie, dzięki której może śpiewać w pozycji pionowej. "Kowal" Kowalski zaprezentował w śniadaniówce TVP 2 swoją najnowszą piosenkę pt. "Za drzwiami raju", która promuje jego nową płytę. Ta ma się pojawić na rynku już na jesieni. Myślcie, że wokalista wówczas znowu pojawi się w „Pytaniu na śniadanie”?

Marcelina Zawadzka o Tomku "Kowalu" Kowalskim

Tylko nam Marcelina Zawadzka zdradziła, co tak bardzo wzruszyło ją podczas występu "Kowala". Zobaczcie, co powiedziała Gala.pl po jego wizycie w studio PNS:

"Widząc siłę, determinację i wolę walki Tomka, który nie poddał się po wypadku, a na nowo zaczął walczyć o marzenia, całkowicie mnie oszołomiła. Trzymam za niego kciuki i gratuluję rodziny, która wspiera go z całych sił! Tomek - jesteś wielki. Z całego serducha życzę Ci wszystkie najlepszego!"

Zobaczcie w naszej GALERII --->, jak wyglądał występ „Kowala” w PNŚ i jak zareagowała na niego Marcelina Zawadzka! Nas też wzruszył on do łez!