Marcelina Zawadzka powiększyła piersi? Takie pytanie zadają prowadzącej "Pytanie na śniadanie" fani na Instagramie, gdzie gwiazda opublikowała swoje zdjęcia w stroju karnawałowym, w którym wystąpiła w porannym programie TVP 2. Imponujący ubiór w stylu tancerek samby w Rio de Janeiro zrobił ogromne wrażenie na widzach, ale jednocześnie na tyle uwydatnił biust modelki, że ci zaczęli się zastanawiać, czy przypadkiem nie skorzystała ona z usług chirurga plastycznego.

Stanik czy operacja?

Tego typu komentarze zalały profil Marceliny Zawadzkiej na Instagramie, gdzie można podziwiać zdjęcia jej wyjątkowej stylizacji.

ZOBACZ: BUJAKIEWICZ o zamieszaniu wokół Przybylskiej: "Lans na plecach Ani"

Marcelina Zawadzka w "Pytanie na śniadanie"

Marcelina Zawadzka w kostiumie z dużym dekoltem to widok, którego raczej nie spodziewali się widzowie telewizji śniadaniowej. Niektórzy uznali wręcz, że strój prowadzącej "Pytanie na śniadanie" był jednak nieco zbyt odważny jak na tę porę emisji. Trzeba jednak przyznać, że byłej Miss Polonia bezbłędnie udało się przywołać na wizji gorącą atmosferę karnawału w Rio. Z kolei jeśli chodzi o pytania o operację powiększenia piersi, to wszystko wskazuje na to, że efekt, który udało się uzyskać modelce w karnawałowym stroju to po prostu zasługa dopasowanego gorsetu, a nie skalpela i implantów... ;-)

Zdjęcia z Instagrama Marceliny Zawadzkiej w karnawałowym stroju możecie obejrzeć w naszej GALERII.