Jak się ubrać w chłodniejsze letnie dni? Takie pytanie z powodu kapryśnej pogody w Polsce zadaje sobie obecnie całkiem sporo osób. Jeśli również zaliczasz się do grona tych, którzy nie mają zamiaru marznąć w imię mody, ale chcą wciąż prezentować się stylowo i w zgodzie z najnowszymi trendami, to koniecznie zainspiruj się jedną z ostatnich stylizacji Marceliny Zawadzkiej. Popularna prezenterka została ostatnio przyłapana przez fotografów w drodze do studia "Pytania na Śniadanie" w bardzo modnym zestawie ubrań.

Stylizacja Marceliny Zawadzkiej na chłodniejsze letnie dni

Była Miss Polonia w dość chłodny czerwcowy poranek wybrała się do pracy w krótkiej ramonesce, przylegającym do ciała golfie, który podkreślił jej zgrabną sylwetkę i szerokich, ortalionowych spodniach. Jak udało nam się ustalić, ten model pochodzi z męskiej kolekcji znanego polskiego projektanta, Roberta Kupisza

Swoją stylizację Marcelina Zawadzka dopełniła szpilkami w panterkę i czarną torebką ze złotym łańcuchem od Yves Saint Laurent. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się na niej niezwykle korzystnie.