Marcelina Zawadzka to gwiazda nowego numeru magazynu "Gala". Pod koniec stycznia została nagrodzona Telekamerą w kategorii "Nadzieja telewizji". Od października 2015 roku wraz z Tomaszem Wolnym prowadzi w TVP poranny program "Pytanie na Śniadanie". Piękna była Miss Polonia została gwiazdą najnowszej okładki magazynu "Gala", gdzie udzieliła wywiadu i wzięła udział w ekskluzywnej sesji zdjęciowej.

Na planie sesji Marcelinie Zawadzkiej towarzyszył uroczy rudy kot, któremu bardzo odpowiadało jej towarzystwo. O tym, jak było za kulisami sesji okładkowej z Marceliną Zawadzką, przekonacie się, oglądając nasze wideo z backstage'u, które znajdziecie TUTAJ>>

Marcelina Zawadzka udzieliła magazynowi wywiadu, w którym między innymi opowiedziała o swoim życiu prywatnym.

Próbowałam zbudować z kimś związek, ale nie jesteśmy już razem. To nie był najlepszy czas - nasza relacja zbiegła się z początkiem mojej pracy w "Pytaniu..." i udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Dużo działo się wtedy w moim życiu, byłam bardzo zestresowana, non stop zajęta - widzisz, znów biorę winę na siebie (śmiech). A poważnie: znalazłam się wtedy w trudnym momencie, sama dla siebie byłam nie do wytrzymania, nie mówiąc o osobach wokół mnie. Nie wszyscy chcieli to znosić i ja to rozumiem. Potem chodziłam na różne randki, ale żadna nie przerodziła się w nic poważnego. Zresztą mam wrażenie, że faceci teraz są dość bierni - czekają na ruch ze strony kobiet, pierwszy krok. Ja nie mam na to czasu i możliwości - nie chodzę do klubów, na imprezach pokazuje się głównie służbowo.

Teraz ludzie poznają się przez aplikacje w smartfonach...

Tak, słyszałam. Ale to nie dla mnie, ja wolę tradycyjną drogę poznawania ludzi. Najlepiej chyba, jakby mnie ktoś zeswatał (śmiech). A tak na serio to wierzę, że wszystko dzieje się w swoim czasie, a ja nie czuję się teraz gotowa na poważne zobowiązania.- powiedziała Katarzynie Dąbrowskiej.

Więcej o Marcelinie Zawadzkiej przeczytacie w najnowszej Gali: