Marcelina Zawadzka wraca do "Pytania na śniadanie". Prezenterka na swoim profilu na Instagramie postanowiła odpowiedzieć na pytanie nurtujące jednego z jej fanów: - Kiedy i czy w ogóle wracasz do "Pytania na śniadanie"? Zawadzka opatrzyła komentarz krótkim- Pod koniec sierpnia i emotikonami całusów. Ucięła tym samym wszelkie spekulacje jakoby TVP zwolniło ją z roli gospodyni programu śniadaniowego ze względu na "aferę podatkową". Przypomnijmy, że w lipcu Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe, a organy ścigania miały powiązać ją z grupą przestępczą korzystającą z tzw. karuzeli vatowskiej.

Kiedy Marcelina Zawadzka wróci do "Pytania na śniadanie"?

Marcelina Zawadzka przyznała się do dwóch z trzech zarzucanych jej czynów i złożyła wyjaśnienia w sądzie. Na Instagramie zaprzeczyła jakoby kiedykolwiek ukradła komuś nawet najmniejszą sumę pieniędzy: - Nie uczestniczyłam w tzw. "praniu pieniędzy", "tworzeniu karuzeli VAT", nie ukradłam ani złotówki, a tym bardziej "58 mln złotych". Takie zarzuty są absurdalne i wiązanie mnie z nimi godzi najgłębiej w moje dobre imię i wszystko, co reprezentuję.

TVP na razie nie skomentowało powrotu Zawadzkiej do śniadaniówki, natomiast jak wynika z informacji serwisu "Pudelek", stacja odebrała jej rolę gospodyni kulisów "The Voice of Poland". W nowym sezonie na jej miejscu zobaczymy Małgorzatę Tomaszewską.