Marcelina Zawadzka zaistniała w show-biznesie w 2001 roku. Zdobyła wtedy tytuł Miss Polonia. W 2012 w konkursie Miss Universe znalazła się z kolei w zaszczytnym gronie 16 najpiękniejszych kandydatek do tego prestiżowego tytułu, co zostało odebrano jako duże wyróżnienie. 

Modelka wykorzystała swoje pięć minut sławy: chętnie bywa na salonach, na których starannie dobiera swoje stylizacje, a w 2014 r. wzięła nawet udział w Tańcu z Gwiazdami. W parze z Rafałem Maserakiem wywalczyła znakomite trzecie miejsce.

Z kolei rok temu dołączyła do ekipy prowadzących Pytanie na Śniadanie. W nowej roli odnalazła się bardzo szybko, zdobywając sympatię zarówno kolegów z branży, jak i fanów.

Gwiazda prowadzi swoje profile na portalach społecznościowych i chętnie zamieszcza tam zdjęcia ze swoich mniej i bardziej dalekich wypraw. Ostatnio dokumentowała na Instagramie podróż do Australii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zobacz, jak Marcelina Zawadzka wypoczywa w egzotycznej Australii

Jak donosiliśmy niedawno, Marcelina Zawadzka przebywa obecnie w USA w odwiedzinach u koleżanki. Tam surfuje na desce, wygrzewa się w kalifornijskim słońcu oraz zwiedza wszystkie atrakcje Malibu.

Na jednym ze zdjęć modelka pozuje w bikini. Musimy przyznać, że jej sylwetka jest naprawdę godna pozazdroszczenia!

Przypomnijmy, że w tym samym miejscu przebywają obecnie Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny. Ciekawe czy dojdzie do ich spotkania z Marceliną Zawadzką w USA?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny bawią się w gorącej Kalifornii. Jest luksusowo! [ZDJĘCIA]