To już oficjalne - Marcelina Zawadzka ponownie została prowadzącą "The Voice of Poland". Miss Polonia 2011, a obecnie prezenterka programu "Pytanie na Śniadanie", już w najbliższą sobotę dołączy do Tomasza Kammela i Macieja Musiała podczas pierwszego odcinka na żywo 10. edycji muzycznego show Dwójki. Zawadzka powraca do "The Voice of Poland" po dwóch latach przerwy. Przypomnijmy, że gwiazdę TVP można było już oglądać w 8. sezonie show jako prowadzącą zakulisowe wywiady z uczestnikami.

Wracam do "The Voice of Poland" z nieskrywaną radością i wielkimi emocjami. Do programu mam wielki sentyment a wszystkim uczestnikom kibicuję od kilku tygodni. Dostali szansę wypłynięcia na szerokie wody i życzę, żeby jak najwięcej osób dostrzegło ich muzyczny talent, który będzie miał szansę się rozwinąć. Pierwszy odcinek na żywo to zawsze wielkie emocje, które udzielają się nie tylko uczestnikom, ale też każdemu, kto tworzy ten show. Trzymajcie kciuki za naszych zdolnych wokalistów i bądźcie z nami w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 - mówi Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka poprowadzi "The Voice of Poland"

Marcelina Zawadzka zastępuje na stanowisku prowadzącej "The Voice of Poland" Barbarę Kurdej-Szatan, która tego lata została zwolniona z programów rozrywkowych w TVP.

Pierwszy odcinek na żywo dziesiątej, jubileuszowej edycji "The Voice of Poland" już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Uwaga - poza finalistami gościnnie wystąpią także Ania Karwan oraz Frans.

SPRAWDŹ TEŻ: The Voice of Poland 10 - finaliści. Wiemy, kto wystąpi w odcinkach na żywo! [GALERIA]