Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja to nowe prowadzące drugiej edycji programu „Bake Off – Ale Ciacho!”, który od marca można oglądać na antenie TVP2. Piękna aktorka i prezenterka „Pytania na śniadanie” opowiedziały nam o swoich obawach związanych z pracą na planie programu. Wbrew pozorom mają ich całkiem sporo! Nie zganiecie, czego boją się najbardziej?!

ZOBACZ: „KOCHAM CIĘ, POLSKO!” Naprzeciwko siebie staną aktorzy i aktorki serialu „Czas Honoru”

Od kilku tygodni na planie najbardziej apetycznego programu w polskiej telewizji praca wre w najlepsze! Niemal codziennie prowadzące i jurorzy „Bake Off – Ale Ciacho!” smakują dziesiątków wypieków przygotowywanych przez uczestników walczących o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. Okazuje się, że to właśnie z degustacją ogromnych ilości smakołyków związane są największe obawy Marceliny Zawadzkiej i Doroty Czai. Dlaczego?

Co na temat sowich obaw powiedziała Marcelina Zawadzka?

Jestem wielką fanką słodyczy i praca przy tego typu programie jest dla mnie ogromną frajdą. Wszystkie wypieki są apetyczne, pięknie pachną i wyglądają. Palce lizać... To może być też bardzo zgubne. Boję się, że przez te wszystkie pyszności czyhające na nas na każdym kroku, po zakończeniu zdjęć, będę toczącą się kulką (śmiech).

Jak się okazuje, podobne obawy ma też Dorota Czaja. Aby uniknąć nagłego przybrania na wadze, postanowiła zawrzeć z Marceliną pewien pakt:

Razem z Marcysią mamy niepisaną umowę, że wzajemnie pilnujemy się przed podjadaniem. O nasze sylwetki dbają również nasi cudowni uczestnicy, którzy biją nas po rękach, żebyśmy nie wyjadały im składników, co – przyznaję otwarcie – zdarza się dość notorycznie.

Wspieranie się w niepodjadaniu nie jest jedyną rzeczą, która łączy nowe prowadzące „Bake Off – Ale Ciacho!”. W czym jeszcze są do siebie podobne?

Z Marcysią nie znałyśmy się dotychczas zbyt dobrze, ale od razu między nami nawiązała się nić porozumienia. Mamy podobne temperamenty, poczucie humoru, wzajemnie się nakręcamy i – co odkryłyśmy niedawno – w kuchni nie przepadamy za tymi samymi rzeczami – zdradziła z uśmiechem Dorota Czaja.

Ciekawe zatem, czy obie prowadzące ocenią tak samo kolejne cukiernicze propozycje uczestników show?

POLECAMY TEŻ: GESSLER, KOŻUCHOWSKA, DODA Która polska gwiazda zarabia najwięcej? [RANKING]

A co ich o czeka w drugim odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!”, który będziemy mogli zobaczyć już dziś o 21:45 w TVP2?

Zobaczcie koniecznie materiał wideo, który dla Was przygotowaliśmy i przekonajcie się sami!