Aktorka serialu "Gotowe na wszystko" ujawniła swoją sekretną walkę z rakiem. 56-letnia Marcia Cross opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, że w wyniku choroby straciła swoje charakterystyczne rude włosy.

- Wdzięczna i szczęśliwa, że żyję, ale smutno mi, że wypadły mi włosy. Mają teraz jakieś 2 cm długości i wyglądają rozpaczliwie. Ktoś także stracił włosy przez raka? Napisz do mnie. Wiem, co czujesz - napisała odtwórczyni roli Bree Van de Kamp.

Post wywołał spore poruszenie, bowiem gwiazda do tej pory ukrywała przed mediami i fanami, że zachorowała na nowotwór. Pod wpływem komentarzy zaniepokojonych internautów Marcia Cross szynko zamieściła kolejny wpis, w którym wyjaśniła, że najgorsze jest już za nią.

Przepraszam, że mój poprzedni wpis nie był jasny. Jest PO walce z rakiem. Wszytko jest już dobrze. Ciężka przeprawa, ale jestem już ZDROWA, szczęśliwa oraz bardziej obecna i wdzięczna niż kiedykolwiek wcześniej. Dziękuję wam z głębi mojego serca - napisała aktorka.

Marcia Cross straciła włosy przez raka

Marcia Cross zdobyła międzynarodową sławę dzięki roli w emitowanym w latach 2004-2012 serialu "Gotowe na wszystko" (oryg. Desperate Housewives). Ostatnio można ją było oglądać m.in. w serialu "Quantico". Zdjęcie aktorki w króciutkich włosach oraz inne fotografie znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: GIENEK LOSKA W ŚPIĄCZCE popłakał się, gdy usłyszał o tym co robią dla niego ludzie