Marcin Bosak i Maria Dębska są już małżeństwem. Para, która spotyka się od 2017 roku, w sobotę, 15 sierpnia stanęła na ślubnym kobiercu. Uroczysta ceremonia odbyła się w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie w tajemnicy przed mediami. W najważniejszym dniu swojego życia Dębska miała na sobie falbaniastą białą suknię z okrytymi ramionami, natomiast pan młody postanowił założyć klasyczny, ciemny garnitur. 

Na ceremonii ślubnej nie zabrakło znanych gwiazd naszego rodzimego show-biznesu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. spodziewająca się drugiego dziecka Barbara Kurdej-Szatan wraz mężem i córką oraz Artur Żmijewski. 

Marcin Bosak i Maria Dębska są już po ślubie!

O tym, że zakochani już niedługo powiedzą sobie sakramentalne "tak" spekulowały już od dłuższego czasu wszystkie serwisy plotkarskie. Medialne doniesienia miał podsycać fakt, że gwiazdor serialu "M jak miłość" zrezygnował z udziału w 11. edycji programu "Taniec z gwiazdami", który powraca na antenę Polsatu po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. 

Zdjęcia z ceremonii ślubnej Marcina Bosaka i Marii Dębskiej znajdziecie tutaj. 

ZOBACZ TAKŻE: Marcin Bosak zdradził przyczynę rezygnacji z "Tańca z Gwiazdami": "Powód jest prosty"