Marcin Bosak zrezygnował z udziału w 11. edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Aktor i jego taneczna partnerka Wiktoria Omyła są jedyną parą, której nie zobaczymy na parkiecie jesienią. O decyzji Marcina Bosaka media spekulowały już w czerwcu, ale dopiero teraz sam zainteresowany odniósł się do plotek. Przypomnijmy, że show Polsatu zostało zawieszone z powodu pandemii COVID-19 w trosce o bezpieczeństwo wszystkich osób pracujących przy produkcji. 

Dlaczego Marcin Bosak zrezygnował z udziału w "Tańcu z Gwiazdami"?

- Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem - mówił jeszcze w czerwcu Bosak. Teraz zdecydował się jednak skomentować rezygnację z udziału w "Tańcu z Gwiazdami", a swoją decyzję opisał w wyczerpującym wpisie na Instagramie. Jak się okazuje, nie stoi za nią teoria związana ze zbyt niską gażą jaką zaproponowano aktorowi, o której rozpisywały się media plotkarskie.

- Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach, sporej ilości nieprawdziwych informacji dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, które czytałem z zadziwieniem, jak złożone historie mogą tworzyć kreatorzy plotek z Pudelka, śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody - wytłumaczył Marcin Bosak.

Będzie Wam brakowało Marcina i Wiktorii w jesiennej odsłonie "Tańca z Gwiazdami"?