Stęskniliście się za Marcinem Dobrocińskim w kinie? Jeśli tak to już od tego weekendu macie okazję podziwiać jego kolejne, tym razem komediowe wcielenie. Co ciekawe, tym razem gwiazdor stanął przed kamerą nie polskiej, a duńskiej ekipy. Co z tego wyszło? Prawdziwe małżeńskie porachunki!

ZOBACZ: MATEUSZ RZEŹNICZAK Aktor "Powidoków" i "Niani w wielkim mieście" podbija polskie kino!

„Małżeńskie porachunki” to nie tylko temat przewodni produkcji, ale także tytuł duńskiej komedii z Marcinem Dorocińskim w przebojowej roli…  rosyjskiego zabójcy na zlecenie! Film, który po pierwszym weekendzie wyświetlania stał się hitem w Danii, trafił już także do naszych kin. O czym opowiada ta przewrotna komedia?

Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Obaj dochodzą do wniosku, że dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni muszą zacząć obawiać się o swoje życie. Brzmi zabawnie? Dla nas to całkiem dobry pomysł wyjściowy na zabawną i przewrotną komedię!

POLECAMY: KAMILLA BAAR - KOCHAŃSKA „Mam hipisowską duszę, czasem wystarczą mi kwiatki we włosach”

W obsadzie duńskiego filmu znaleźli się też Ulrich Thomsen i Nicholas Bro oraz Mia Lyhne i Lene Maria Christensen. Partneruje im jeden z najlepszych polskich aktorów, Marcin Dorociński (znany z takich produkcji filmowych jak Rewers, Róża, Miłość, Jack Strong, serial Pakt), dla którego to już kolejna duża rola w zagranicznej produkcji. Przypomnijmy, aktor wcześniej wystąpił już m.in. w południowoafrykańskim mini-serialu „Cape Town” oraz polsko-amerykańskiej produkcji biograficznej „Jack Strong”, opowiadającej o losach pułkownika Ryszarda Kuklińskiego.

„Małżeńskie porachunki” już na ekranach polskich kin!

Pójdziecie na nie do kin specjalnie dla Dorocińskiego? Zobaczcie też polski trailer tego filmu! Zapowiada się zabawnie?