Jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów tym razem zagra u boku hollywoodzkiego amanta, Jamiego Dornana. Aktor zdobył popularność dzięki roli Christiana w ekranizacji "Pięćdziesiąt twarzy Grey'a", który podbił serca fanek na całym świecie. Teraz wielbicielki talentu zarówno polskiego, jak i zagranicznego aktora, będą miały okazję na jednym ekranie zobaczyć dwóch przystojniaków!

Marcin Dorociński ma już na swoim koncie role w kilku zagranicznych produkcjach. Teraz aktor dostał rolę w międzynarodowej produkcji Anthropoid. Jak donosi Fakt.pl, film opowiada o jednym z ważnych epizodów II Wojny Światowej. Osią fabularną filmu są kulisy akcji zbrojnej, mającej na celu zabójstwo protektora Czech i Moraw z ramienia III Rzeszy, SS-Obergruppenführera Reinharda Heydricha.

Film reżyseruje brytyjski twórca Sean Ellis, który 9 lat temu został nominowany do Oscara za krótkometrażowy film Cashback. U boku Marcina Dorocińskiego wystąpią także Jamie Dornan, znany z ekranizacji 50 twarzy Greya, Cilian Murphy i Toby Jones.

Aktorzy już podzielili się ze swoimi fanami pierwszą fotografią z planu zdjęciowego. Niestety nie ma na niej naszego rodaka, ale jak komentuje Marcin Dorociński:

Na razie niestety nie można publikować żadnych innych zdjęć z planu - napisał na jednym z portali społecznościowych.

Premiera filmu przewidziana jest na przyszły rok, także fani muszą jeszcze trochę poczekać. Dla tych niecierpliwych, w międzyczasie wielbiciele talentu Dorocińskiego mogą go oglądać w innym, międzynarodowym miniserialu Cape Town.

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: MARCIN DOROCIŃSKI Pokazał swoje auto!