Marcin Dubiel miał wypadek samochodowy. Wieczorem, w czwartek 29 listopada wieczorem na Alei Niepodległości w Warszawie doszło do zderzenia drogowego, w którym brał udział znany youtuber. Przy Polu Mokotowskim, na wysokości Biblioteki Narodowej zderzyły się trzy auta: mercedes, dacia oraz volvo. Z relacji reportera TVN Warszawa wynika, że kierowca dacii zatrzymał się na bus pasie, bo zabrakło mu paliwa. Jadące za nim volvo nie zdążyło wyhamować, a pędzący za nim mercedes uderzył w samochód, wywołując reakcję łańcuchową. Za kierownicą jednego z aut siedział Marcin Dubiel - youtuber, którego w serwisie obserwuje ponad milion widzów.

Marcin Dubiel miał wypadek

Marcin Dubiel w rozmowie z portalem potwierdził, że brał udział w kolizji i wyszedł z niej cało. Nie chciał jednak komentować zdarzenia. Jak donosi serwis, wszyscy kierowcy biorący udział w wypadku byli trzeźwi i nikt nie ucierpiał.

Marcin Dubiel: kim jest?

Marcin Dubiel to popularny youtuber, którego kanał obserwuje milion użytkowników. Gwiazdor Youtube'a ma 22 lata, a filmy zaczął nagrywać cztery lata temu. Popularność przyniosła mu przyjaźń z inną nastoletnią gwiazdą, Angeliką Muchą, znaną w sieci jako Littlemooonster96. Głośno było również o jego filmie, w którym to chcą zrobić "dobry uczynek", Marcin Dubiel kupił buty marki Yeezy za 1000 złotych i wręczył je bezdomnemu.

Zobaczcie, jak wygląda jeden z najpopularniejszych youtuberów w GALERII --->