To już pewne! Marcin Gortat pojawi się na boisku koszykarskim nie tylko w święta, lecz także w sylwestra, kiedy to rozegra kolejny z meczy ligi NBA. Po grze planuje jednak wrócić do swojego mieszkania, gdzie ma na niego czekać ukochana Alicja Bachleda-Curuś. Gortat już od dłuższego czasu nie ukrywa, że związek z Alicją traktuje bardzo poważnie, co podkreślił jakiś czas temu w jednym z wywiadów. Co dokładnie powiedział o swojej relacji z popularną w Polsce aktorką i gwiazdą „Pana Tadeusza” Andrzeja Wajdy?

"W moim życiu pojawiła się kobieta i coraz częściej myślę o rodzinie…" - przyznał w wywiadzie dla "Forbesa" szczery Marcin Gortat.

Czy to oznacza, że para zaczęła myśleć o ślubie, a Marcin planuje oświadczyć się swojej wybrance już w sylwestra? Sporo może na to wskazywać! Co na przykład?

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś - kiedy zaręczyny?

Alicja Bachleda-Curuś nieraz deklarowała już przecież, że chciałby, by jej syn Henio miał rodzeństwo i tatę na pełen etat. Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą zaledwie od kilku miesięcy, ale ich znajomi twierdzą, że celebrycka para już zdążyła rozumieć, że są sobie przeznaczeni. A od miłości do zaręczyn już przecież tylko jeden krok ;-)

Czy Marcin Gortat zrobi go właśnie w sylwestra? Trzymamy za niego mocno kciuki!