Marcin Klimczak z zespołem powraca po 20 latach, wyruszając w pierwszą trasę koncertową po Polsce! Sukces „Aichy” w latach 90 zbiegł się z sukcesem zespołu De Mono, w którym grała reszta grupy. Dlatego po raz pierwszy w roku 2016 będziemy mogli zobaczyć wokalistę, w którym kochały się Polki na scenie! Marcin nie wstydzi się przyznać jaką drogę przeszedł w tym czasie. Był barmanem, statystą i pracował na budowie, ale w sercu zawsze grała mu muzyka.

Pomimo nieobecności muzyk stale się rozwijał.

- Cały czas uczyłem się programów do nagrywania i produkcji muzyki. Próbowałem komponować swoje utwory, co pochłaniało mnie bez reszty. Jedna z moich piosenek znalazła się na składance „Wyspiański Wyzwala” obok utworów między innymi mojego idola Stanisława Sojki. Nie była to jedyna aktywność wydawnicza. Kilka lat temu nagrałem w studiu Mieczysława Jureckiego płytę zawierającą kompozycje Mietka do tekstów Bogdana Olewicza. Równocześnie starałem się dużo podróżować i poznawać różne kultury. Byłem w Indiach, USA, pracowałem na budowie... a od 3 lat mieszkam w Londynie - wyznał Marcin Klimczak.

Posłuchajcie nowej wersji legendarnego utworu.

Marcin Klimczak z zespołem wydali dwa albumy studyjne: „Wszystkie chwile” (1996) oraz „Motyle kolorowe” (1998). Wydawnictwa były promowane przez utwory: "Wszystkie chwile", "Kochać i pragnąć", "Motyle kolorowe”. Jednak to piosenka „Aicha” stała się jednym z największych hitów polskiej muzyki rozrywkowej, granym do dzisiaj przez stacje radiowe.