Marcin Maciejczak to jedno z największych objawień programu "The Voice Kids 3". Posiadacz pięknego głosu już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. "I'll Never Love Again" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Narodziny gwiazdy". To jednak nie jest jego telewizyjny debiut. Wielu widzów może go kojarzyć także z innego show łowiącego talenty. Marcin już rok temu próbował swoich sił w "Mam Talent!",a  jego występ z piosenką Zbigniewa Wodeckiego pt. "Zacznij od Bacha" odbił się szerokim echem w sieci - na YouTube ma już ponad 4 mln wyświetleń. Co jeszcze wiemy na temat tego utalentowanego chłopca? Garść najważniejszych informacji o Marcinie Maciejczaku do sprawdzenia poniżej.

Marcin Maciejczak - wiek, pochodzenie

Marcin Maciejczak urodził się 16 stycznia 2006 roku. W tym roku kończy 14 lat. Łatwo więc policzyć, że podczas nagrań pierwszych odcinków "The Voice Kids 3" był trzynastolatkiem, a gdy występował w "Mam Talent!" miał zaledwie 12 lat. Pochodzi z liczącej niespełna 400 mieszkańców wsi Bartochów (k. Sieradza) w województwie łódzkim.

Marcin Maciejczak - Instagram

Pomimo swojego młodego wieku, Marcin Maciejczak posiada profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie można go znaleźć pod nazwą @marcinmaciejczak. Na razie jest tam zaledwie parę postów, które dotyczą jego udziału w programie "The Voice Kids" oraz jego zdjęcie z przyjaciółmi.

Marcin Maciejczak - The Voice Kids, Mam Talent

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Marcin Maciejczak rozpoczął swoją przygodę z telewizją w 2018 roku od udziału w 11. edycji "Mam Talent!". Zasiadająca w jury Agnieszka Chylińska była tak wzruszona jego występem podczas castingu, że nie była w stanie powstrzymać łez. Zobaczcie sami:

Z kolei debiut Marcina w programie "The Voice Kids 3" można było premierowo obejrzeć w sobotę 4 stycznia 2020 o godz. 20:05 na antenie telewizyjnej Dwójki.

Fragment jego występu z piosenką Lady Gagi możecie zobaczyć u nas poniżej:

Zobacz: The Voice Kids 3: Cleo popłakała się na występie uczestniczki [WIDEO]