Marcin Maciejczak to jedno z największych objawień programu "The Voice Kids 3". Posiadacz pięknego głosu już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. "I'll Never Love Again" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Narodziny gwiazdy". Udało mu się dostać do samego finału show, w którym wygrał dzięki głosom widzów. To jednak nie był jego telewizyjny debiut. Wielu widzów może go kojarzyć także z innego show łowiącego talenty. Marcin już rok temu próbował swoich sił w "Mam Talent!",a  jego występ z piosenką Zbigniewa Wodeckiego pt. "Zacznij od Bacha" odbił się szerokim echem w sieci - na YouTube ma już ponad 4 mln wyświetleń. Co jeszcze wiemy na temat tego utalentowanego chłopca? Garść najważniejszych informacji o Marcinie Maciejczaku do sprawdzenia poniżej.

Marcin Maciejczak - wiek, rodzina, pochodzenie

Marcin Maciejczak urodził się 16 stycznia 2006 roku. W tym roku skończył więc 14 lat. Łatwo więc policzyć, że podczas nagrań pierwszych odcinków "The Voice Kids 3" był trzynastolatkiem, a gdy występował w "Mam Talent!" miał zaledwie 12 lat. Pochodzi z liczącej niespełna 400 mieszkańców wsi Bartochów (k. Sieradza) w województwie łódzkim, gdzie mieszka z rodzicami i siostrą.

Marcin Maciejczak - Instagram

Pomimo swojego młodego wieku, Marcin Maciejczak posiada profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie można go znaleźć pod nazwą @marcinmaciejczak. Znaleźć można tam post, które dotyczą jego udziału w programie "The Voice Kids" oraz jego zdjęcia z przyjaciółmi.

Marcin Maciejczak - The Voice Kids, Mam Talent

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Marcin Maciejczak rozpoczął swoją przygodę z telewizją w 2018 roku od udziału w 11. edycji "Mam Talent!". Zasiadająca w jury Agnieszka Chylińska była tak wzruszona jego występem podczas castingu, że nie była w stanie powstrzymać łez. Zobaczcie sami:

Z kolei debiut Marcina w programie "The Voice Kids 3" można było premierowo obejrzeć w sobotę 4 stycznia 2020 o godz. 20:05 na antenie telewizyjnej Dwójki.

Fragment jego występu z piosenką Lady Gagi możecie zobaczyć u nas poniżej:

A tak Marcin zaprezentował się w wielkim finale z eurowizyjną piosenką "Rise Like a Phoenix" z repertuaru Conchity Wurst.

ZOBACZ TEŻ: Czego słucha Marcin Maciejczak? Oto 10 jego ulubionych utworów