Dlaczego Magda Mołek i Marcin Meller zrezygnowali z prowadzenia "Dzień Dobry TVN"? Po 15 latach dziennikarka zakończyła pracę w programie śniadaniowym, a niedługo później okazało się, że w DDTVN nie zobaczymy również towarzyszącego jej od lat Marcina Mellera. Dziennikarze poinformowali o swoim odejściu za pośrednictwem Instagrama. Nie oznacza to jednak, że rezygnują ze współpracy ze stacją. Magda Mołek będzie nadal prowadzić rozmowy z cyklu "W roli głównej", przygotowuję też dwa zupełnie nowe projekty. Marcin Meller z kolei będzie prowadzić "Drugie śniadanie mistrzów" w TVN 24.

Dlaczego Magda Mołek i Marcin Meller odeszli z "Dzień Dobry TVN"?

Marcin Meller zdradził swoje powody odejścia z "Dzień Dobry TVN". Wyznał również, dlaczego na takie posunięcie zdecydowała się Magda Mołek. Jak się okazuje, ich decyzja była podyktowana kwestiami prywatnymi. Para chciała zwolnić tempo i skupić się na rodzinach:

"Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem. (...) Nie muszę już wstawać o szóstej rano, nie mam rozwalonych weekendów i nie będę odsypiał w ciągu dnia. Także mimo że co sobotę będę w "Drugim śniadaniu mistrzów", dam radę wszystko ogarnąć i nikt na tym nie straci" - powiedział Meller w rozmowie Plejada.

Magdę Mołek i Marcina Mellera w DDTVN zastąpią Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.