Marcin Mroczek i jego żona, Marlena Muranowicz po raz drugi zostali rodzicami! Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w styczniu 2016 roku. Wtedy to aktor znany z serialu "M jak miłość", w którym gra jednego z bliźniaków - Piotra Zduńskiego, został ojcem małego Ignasia. W chłopcu zakochał się wówczas nie tylko aktor, lecz także tysiące fanów, których zgromadził na swoim koncie na Instagramie (a ma ich ponad 73 tysiące). Zgadujemy, że w przypadku drugiego dziecka będzie bardzo podobnie! Mroczek nie kryje radości i już pochwalił się pierwszym zdjęciem swojego drugiego dziecka.

ZOBACZ: MARCIN MROCZEK zostanie ojcem po raz drugi! Aktor zamieścił wzruszający wpis!

Marcin Mroczek, czyli serialowy Piotr Zduński, i jego żona Marlena doczekali się drugiego synka! Chłopiec dostał na imię… Kacper. Czy to ukłon Marcina w stronę jego kolegi z serialowego planu, Kacpra Kuszewskiego? Tego Marcin jeszcze nie zdradził... Ale przyznacie, że Kacper to urocze imię? Narodzin maleństwa Mroczkowi pogratulowała już Kasia Cichopek, a jego post od razu polubił jego brat bliźniak, Rafał Mroczek.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądało zdjęcie, na którym Marcin Mroczek zaprezentował swojego synka. Ta fotka rozczuli Was do łez!