Marcin Mroczek obchodzi w tym roku 5. rocznicę swojego ślubu z modelką Marleną Muranowicz. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 20 lipca 2013 roku, czyi dokładnie 5 lat temu! Od tego czasu Marcin i Marlena doczekali się dwóch synów: 2-letniego Ignacego i Kacpra, który ma zaledwie roczek. Para postanawiała przypomnieć fanom aktora, jak piękny mieli ślub i na Instagramie Marcina zamieścili całą serię zdjęć zarówno z samej ceremonii, jak i przygotowań do niej!

Marcin Mroczek pokazał zdjęcia ze ślubu na jego 5. rocznicę

Na profilu Marcina Mroczka możemy znaleźć między innymi fotki, na których widzimy, jak przyszli państwo młodzi ubierają się przez ceremonią oraz jaką sesję zdjęciową zrobili sobie tuż po niej. Aktor opisał jedno ze zdjęć bardzo romantycznym komentarzem:

"Obyś zawsze uśmiechała się do mnie tak jak na tym zdjęciu... dziękuję Ci za te cudowne 5 lat małżeństwa!"

Nic dziwnego, że fani aktora od razu pospieszyli z gratulacjami i życzeniami kolejnych lat udanego pożycia małżeńskiego :

"Dużo zdrówka szczęście radości i miłości na dalsze wspólne lata"

„Niech Wam się szczęści i powodzi!”

"Wszystkiego najlepszego na kolejne lata"

„Piękna para młoda! Nic dziwnego, że doczekali się pięknych synów!”

"Gratulacje jesteście piękną parą i piękne dzieci macie"

Nam nie pozostaje nic innych, jak tylko przyłączyć się do tych życzeń, a Was odesłać do naszej GALERII--->, gdzie zobaczenie całą serię zdjęć ze ślubu Marcina Mroczka i Marlen Muranowicz.

Prawda, że piękni?