Marcin Patrzałek w amerykańskim "Mam Talent"! 18-letni chłopak zachwycił jury talent-show swoimi oryginalnymi umiejętnościami gry na gitarze. Samo pojawienie się na scenie "America's Got Talent" jest nie lada osiągnięciem - udaje się to tylko nielicznym, którzy wcześniej przejdą etapy pre-castingów, a jak wiadomo w Stanach Zjednoczonych konkurencja wcale nie jest mała. Zakwalifikowani uczestnicy mogą stanąć przed kilkutysięczną publicznością oraz czwórką jurorów: komikiem Howie Mandel'em, aktorką Gabrielle Union, tancerką Julianne Hough oraz Simonem Cowellem - twórcą formatów "Mam talent" i "X Factor", odpowiedzialnym za sukces m.in. zespołów One Direction i Little Mix. To właśnie na aprobacie tego ostatniego jurora zależy wszystkim uczestnikom. Cowell jest znany z ciętego języka i kontrowersyjnych opinii. Co powiedział po występie Marcina Patrzałka?

Polak w amerykańskim "Mam Talent"

Marcin Patrzałek w "America's Got Talent" zaprezentował swoje oryginalne umiejętności gry na gitarze. Niesamowitym występem poderwał jurorów i publiczność z miejsc i otrzymał owacje na stojąco. Simon Cowell i reszta jury byli zachwyceni jego talentem:

"Niesamowite! Wiem jak trudne to jest, bo próbowałem nauczyć się gry na gitarze, gdy byłem w twoim wieku. Naprawdę tego nienawidziłem [...] 99% osób, które wchodzą na scenę z gitarą, nie umieją na niej grać. Ty właśnie zademonstrowałeś, po co ten instrument stworzono. To było naprawdę wspaniałe" - powiedział po występie Patrzałka Simon Cowell.

To nie pierwszy sukces Marcina Patrzałka. Zaledwie w grudniu 2018 roku, Polak wygrał włoską edycję "Mam talent!", zdobywając czek na 100 tysięcy euro, a w 2015 roku w wieku zaledwie 14 lat wygrał 9. edycję programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" w Polsacie.

Myślicie, że ma szansę na wygraną w amerykańskim "Mam talent"? Wideo z jego występu obejrzycie PONIŻEJ: