Marcin Prokop pokazał zdjęcie z 14-letnią córką Zosią. Internauci nie kryją zdziwienia, ponieważ tego typu rodzinne fotografie w mediach społecznościowych dziennikarza to prawdziwa rzadkość. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" na co dzień unika publicznego pozowania do zdjęć z bliskimi i nie dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Przyznaje, że swój wolny czas najbardziej lubi spędzać w domowym zaciszu w towarzystwie rodziny i z dala od mediów, dlatego stara się zachowywać tę część życia tylko dla siebie. 

Córka Marcina Prokopa ma dziś 14 lat [zdjęcia]

Marcin Prokop od 17 lat tworzy szczęśliwy związek z Marią Prażuch-Prokop, a owocem ich miłości jest 14-letnia córka Zosia. - Byliśmy ze sobą dopiero od roku. Chociaż przyznam się, że ja od początku naszego związku chciałam mieć z Marcinem dziecko. Wiedziałam, że albo ten facet, albo żaden - mówiła o zajściu w ciążę Maria Prażuch-Prokop w rozmowie z serwisem "Polki.pl".

Obecnie dziennikarz i jego rodzina przebywają razem w polskich górach i cieszą się z bliskości z naturą. - Bujając z córką w obłokach - napisał Prokop pod zdjęciem z Zosią na Instagramie.

Ich wspólną fotografię zobaczycie w naszej galerii.