Marcin Prokop udał się nie dawno w podróż służbową i nie mógł dziś rano pełnić obowiązku gospodarza programu „Dzień Dobry TVN"! A to oznaczało tylko jedno. Dziennikarza u boku Doroty Wellman musiał zastąpić kto inny, Tym razem padło na Filipa Chajzera, który od kilku lat przygotowuje głośne reporterze dla programu śniadaniowego. Jak na taką zmianę zareagowali fani DDTVN? Na Facebooku śniadaniówki nie zabrakło komentarzy widzów, którzy otwarcie wyrażali swoje rozczarowanie:

  • Doroto, współczuję...
  • Dorota bez Prokopa nie istnieje.
  • Para Prokop-Wellman ma moc, ma to coś!
  • Filip Chajzer? Kto to wymyślił! To tylko jeden dzień, a już tęsknię za Marcinem…
  • Szkoda, że pan Marcin nie prowadzi. Uwielbiam tę parę, są najlepsi!
  • Marcina Prokopka nie da się zastąpić, pomimo że do pana Filipa nic nie mam. Mim to Marcin i Dorota – to jest MOC!

Filip Chajzer na stałe zastąpi Marcina Prokopa?

Jak widać, widzom ta zamiana niespecjalnie się spodobała. Zupełnie inaczej ten krótki „transfer” podsumowała Filip Chajzer, który wydawała się być niezwykle zadowolony ze swojego pojawienia się w DDTVN. Z tej okazji założył też dwie niepasujące do siebie skarpetki. Dlaczego tak zrobił?

„Dzisiaj światowy dzień osób dotkniętych zespołem Downa. Na znak solidarności załóż dziś dwie różne skarpetki. Tak właśnie z Dorotą Wellman poprowadzę dziś Dzień Dobry TVN. Oglądajcie. Damy tyle dobrej energii ile się da! ps. Marcin w podróży służbowej!"

Jak widać, Filip Chajzer w roli prowadzącego czuje się jak ryba w wodzie. Myślicie, że kiedyś Edward Miszczak zaproponuje mu poprowadzenie tego programu w stałej parze. Kto wówczas mógłby być jego partnerką? Macie jakiś pomysł?