Kilka dni temu pisaliśmy o poważnych planach, jakie wobec Marcina Prokopa ma szefostwo TVN-u. Popularny dziennikarz ma niedługo poprowadzić swój własny program, jednak okazuje się, że wcale nie miałby problemu z porzuceniem pracy w telewizji!

- Chciałbym zniknąć z mediów na jakiś czas, porobić w życiu coś zupełnie innego, w innym miejscu na ziemi. Zdobyć nowe umiejętności. Poznać siebie od innej strony. Sprawdzić się w nowych zadaniach. Na razie wciąż chce mi się wstawać o piątej rano, żeby dojechać na "Dzień Dobry TVN", stawać na scenie "Mam talent" i zabawiać publiczność, jeździć po Polsce, prowadząc najróżniejsze eventy, przeżywając przy okazji rozliczne przygody. Jeśli pewnego dnia stwierdzę, że się wypaliłem, że nie daje mi to już żadnej radości, po prostu zniknę bez żalu za blichtrem szołbizu. Prawdziwe życie jest gdzie indziej - wyznał w rozmowie z magazynem "Skarb" Marcin Prokop.

 Dziennikarz przyznał też, że wcale nie bawi go bycie celebrytą i pozowanie na "ściankach"!

- Show-biznes to celebracja egoizmu, często mylonego z indywidualnością. A ileż można się pławić we własnym sosie, zajmować problemami w stylu "czy dobrze wyglądam na tych zdjęciach"?

Podoba się Wam postawa Marcina Prokopa? A może jednak trąci nieco hipokryzją?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Marcin Prokop - Dostanie swój własny program?