Kim jest Marcin Różalski? Z odpowiedzią na to pytanie nie mają żadnego problemu fani MMA. O byłym zawodowym kick-boxerze jest ostatnio znów bardzo głośnio głównie ze względu na jego wielką walkę K-1 z Jeromem Le Bannerem. Zaplanowany na 13 kwietnia 2018 roku pojedynek nazywany jest przez miłośników mieszanych sztuk walk wręcz najważniejszym momentem w karierze Różala. Na krótko przed swoją walką z legendarnym zawodnikiem Marcin Różalski po prawie dwóch latach ponownie zasiadł na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Co wiemy na temat tego zawodnika o bardzo kontrowersyjnym wizerunku?

Marcin Różalski - żona, partnerka, dziewczyna?

Marcin Różalski niezbyt chętnie dzieli się z mediami i fanami szczegółami na temat swojego życia osobistego. Na jego profilu na Facebooku (Marcin Różal Rożalski) od czasu do czasu można znaleźć jego zdjęcia z piękną blondynką. Nie jest bowiem tajemnicą, że u boku zawodnika MMA od lat jest jedna kobieta - Marta Kwiatkowska. Wiele osób mylnie myśli, że jest ona żoną Różala. Para nigdy nie brała ślubu i wciąż pozostaje w związku nieformalnym.

Marcin Różalski - fundacja

Marcin Różalski to znany miłośnik zwierząt, zwłaszcza psów i koni. Sportowiec wspiera szczególnie dwie organizacje - Fundację AST na Rzecz Zwierząt Niechcianych oraz Fundację Tara - Schronisko dla Koni. Różal zaraża pomaganiem innych - po jego wizycie w programie Kuby Wojewódzkiego w 2016 roku dziennikarz wpłacił na konta fundacji 100 tysięcy złotych.

Gdzie mieszka Marcin Różalski?

Marcin Różalski przyszedł na świat 29 lipca 1978 roku w Płocku. Światła reflektorów i tłumy ludzi to jego rzeczywistość tylko podczas wielkich zawodów i gal MMA. Na co dzień Różal spędza bowiem czas w swoim domu z dala od zgiełku miasta. Parę lat temu wprowadził się do nowego domu z dużym ogródkiem. W swoim nowym lokum ma mnóstwo miejsca dla swoich ukochanych psów oraz m.in. salę treningową.

Marcin "Różal" Różalski - tatuaże

Marcin Różalski do tego stopnia polubił modyfikacje ciała, że doczekał się nawet przydomku "Człowiek z tatuażami". Doświadczony sportowiec przyznaje, że tatuaże są dla niego sposobem na wyrażenie swojego buntu wobec zastanej rzeczywistości. Najwięcej emocji wzbudzają oczywiście tatuaże Różala na twarzy. Zawodnik zdaje się jednak nie przejmować negatywnymi opiniami ludzi na temat swojego wizerunku.

Zdjęcia Marcina Różalskiego możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>