Jak widać, Bal Fundacji TVN to nie tylko charytatywna impreza z plejadą gwiazd w eleganckich kreacjach na czele. Podczas takich uroczystości, najciekawsze są jednak kulisy, które postanowił zdradzić... Marcin Tyszka.

Znany fotograf postanowił podczas balu skorzystać z toalety. W sumie nic w tym dziwnego,  nie fakt, że juror Top Model zastał tam coś, czego kompletnie się nie spodziewał.

Marcin Tyszka postanowił podzielić się zdjęciem z fanami, na którym widać koszyk przepełniony lekami:

A w toalecie balu TVN same pyszności na każdą okazję-impreza będzie bardzo długa.... - napisał na swoim profilu.

Od przeciwbólowych środków po różnego rodzaju witaminy - tak organizatorzy Balu Fundacji TVN troszczą się o uczestników imprezy. Ale to nie wszystko. Co więcej, jak się okazuje, nie tylko toaleta dla mężczyzn została tak wyposażona. 

Zuzanna Bijoch w odpowiedzi na zdjęcie Tyszki pokazała koszyczek przygotowany specjalnie dla pań. Ten jednak był nieco bogatszy. Oprócz leków przeciwbólowych czy kremu do rąk, panie mogły skorzystać także z plastrów, pilniczka do paznokci, a także z wkładek do butów.

Gwiazdy były pozytywnie zaskoczone koszyczkami "prezentów". Najwyraźniej, organizatorzy balu postanowili zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystko, dla swoich gości.

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ, KTO SIĘ POJAWIŁ! Gwiazdy na Charytatywnym Balu Fundacji TVN 2015 [FOTO]