Przez kilka lat prowadził program telewizyjny "5-10-15". Dziś Marcin Tyszka to jeden z najbardziej utytułowanych polskich fotografów mody, pracujący głównie zagranicą. Fotograf, postanowił więc wspomnieć, jak wyglądała jego pierwsza okładka.

Ostatni Tyszka postanowił pochwalić się na Facebooku pierwszym okładkowym zdjęciem w swojej karierze. Kto się na niej pojawił? To będzie dla Was zaskoczenie.

Dokopałem się właśnie do mojej pierwszej w życiu okładki i mojej pierwszej okładkowej modelki,  którą była .....Basia Nowacka - napisał pod zdjęciem.

Nie, fotograf nie pomylił się! Okazuje się, że modelką Marcina Tyszki była... Barbara Nowacka, polityk, współprzewodnicząca partii Twój Ruch. Co ciekawe, para poznała się na planie programu "5-10-15".

"Wiele lat ciężkiej pracy i nauki przed kamerą , wspólne prowadzenie "Szortpresu" , wspólne wyjazdy.  Była ostoją spokoju i pogody ducha, gdy ja się wkurzałem i awanturowałem dookoła ( już tak miałem od młodych lat ha ha) Barbara potrafiła załagodzić każdy konflikt. Tak samo dzielnie znosiła moje pierwsze eksperymenty fotograficzne" - wspomina Marcin Tyszka. 

Nie jestem specjalistą od polityki , ale zbliża sie bardzo ważny dzien , więc naszło mnie ma małe wspomnienia -;)...

Posted by Marcin Tyszka on Friday, 23 October 2015

Niektórzy fani sugerują podobieństwo modelki do ...Bożenki z Klanu, czyli Agnieszki Kaczorowskiej.

A jak Wam podoba się pierwsza sesja Marcina Tyszki?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Marcin Tyszka - Oburzony prosi o pomoc fanów!