Imię dziecka Marka Kondrata i Antoniny Turnau ujawnione. Popularny aktor i jego młodsza o 38 lat żona Antonina w marcu 2018 roku, powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Para wzięła ślub w 2015 roku, czym wywołała sporo zamieszania w show-biznesie. Ceremonia, na której byli obecni jedynie ich najbliżsi, odbyła się w Krakowie. Następnie, kiedy okazało się że 30-latka jest w ciąży, małżeństwo przeprowadziło się do Francji. Podobno Antonina Kondrat, córka Grzegorza Turnaua, od dawna marzyła, by urodzić dziecko Markowi Kondratowi. I chociaż na początku aktor nie był zachwycony pomysłem żony, później zmienił zdanie. W ubiegłym roku para powitała na świecie dziecko, którego płeć dopiero niedawno zdradził szczęśliwy dziadek - Grzegorz Turnau, w wywiadzie dla magazynu "Uroda życia". Okazało się, że Kondrat i Turnau mają córkę. Jak dali jej na imię?

Marek Kondrat i Antonina Turnau - imię dziecka

Marek Kondrat i Antonina Turnau dali córce na imię Helena. Taką informację podał "Dobry Tydzień". Podobno cała rodzina spędziła wspólnie święta Bożego Narodzenia w Krakowie. 

"- Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje się ojcostwu. Mała Helenka skradła jego serce" - mówi znajomy Marka Kondrata w rozmowie z tygodnikiem.

Imię Helena stało się w ostatnim czasie popularnym wyborem wśród polskich gwiazd. Przypomnijmy, że swoje córki nazwali tak m.in. Piotr Rubik, Justyna Steczkowska, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, czy Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel.