Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali rodzicami 2 lata temu. Para wspólnie wychowuje swoją córeczkę we Francji i na co dzień nie wypowiada się na temat rodzinnego życia w prasie czy mediach społecznościowych. Ostatnio jednak aktor zrobił wyjątek i udzielił wywiadu jednemu z tygodników. Helenka jest oczkiem w głowie 69-letniego Kondrata, który mimo że jest już ojcem dwóch dorosłych synów, nie miał na ich wychowywanie aż tyle czasu: - Nie obserwowałem ich wzrostu i dojrzewania w tak intensywny sposób, jak robię to w tej chwili - przyznał w rozmowie z "Tygodnikiem Powszechnym".

69-letni Marek Kondrat o córce Helence

Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku 2-letniej Helenki. Marek Kondrat i o 38 lat młodsza od niego Antonina Turnau poświęcają dziewczynce każdą wolną chwilę. - Jestem szczęśliwym człowiekiem, jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam wspaniałych bliskich ludzi, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas - powiedział aktor.

Marek Kondrat najchętniej chodzi z córką na spacery i opowiada jej o roślinach: - Okropnie lubię, kiedy wyciąga mnie na spacer i kiedy bieży do swoich ulubionych roślinek, bo też pasyjnie lubię je oglądać. Mówimy o kwiatkach, które rosną, dotykamy lawendy i rozcieramy ją w dłoni, by poczuć zapach. Jej reakcje uwielbiam, po prostu.

ZOBACZ TEŻ: MAREK KONDRAT pokazał 2-letnią córkę! Jak wygląda dziecko aktora i Antoniny Turnau? [FOTO]