Marek Kondrat zostanie ojcem! Jak podaje "Dobry tydzień", jego młodsza o 38 lat żona, Antonina jest w ciąży. Para wzięła ślub w 2015 roku, czym wywołała sporo zamieszania w show-biznesie. Podobno Antonina Kondrat, córka Grzegorza Turnaua, już od dawna marzyła, by urodzić dziecko Markowi Kondratowi. I chociaż na początku aktor nie był zachwycony pomysłem żony, najwyraźniej zmienił zdanie. Pierwsze dziecko pary, ma przyjść na świat wiosną 2018 roku. Przypomnijmy, że Marek Kondrat ma już dwóch synów z byłą żoną, Iloną - Wojciecha i Mikołaja.

Marek Kondrat zostanie ojcem!

"Tosi zupełnie nie przeszkadza duża różnica wieku między nią a mężem. Jej zdaniem mają przed sobą co najmniej 20 wspólnych lat, zdążą wychować dziecko i wprowadzić je w dorosłość" – twierdzi koleżanka Antoniny.

Marek Kondrat był w związku ze swoją pierwszą żoną Iloną, przez ponad 30 lat. Rozwiódł się z nią dla młodszej o 38 lat Antoniny, chociaż w wywiadach wielokrotnie żartował z kolegów po fachu, którzy zostawiali żony dla młodszych kobiet. Z Antoniną Turnau pobrał się dwa lata temu i zamieszkał na stałe we Francji.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!