Marek Molak w "The Voice of Poland 8" to atrakcja dla wszystkich widzów "Barw Szczęścia". Jak z pewnością zauważą wierni fani serialu, uczestnik najnowszego sezonu muzycznego talent show TVP już od 10 lat wciela się w serialu w postać Huberta Pyrki. Tym razem 27-letni aktor, który już od dawna popisuje się swoim głosem w dubbingu (m.in. "Gra Endera", "Harry Potter i Książę Półkrwi"), postanowił w końcu pokazać na co go stać w muzyce. Wszystko wskazuje na to, że była to doskonała decyzja. Jak wynika z zapowiedzi nadchodzącego odcinka Voice'a, występ Marka Molaka w tzw. Przesłuchaniach w Ciemno powalił na kolana trenerów, a zwłaszcza Michała Szpaka i Marię Sadowską, którzy nie tylko zaczęli machać głowami i tańczyć w trakcie jego występu, ale co najważniejsze, ostatecznie odwrócili swoje fotele.

ZOBACZ: OPOLE 2017- Doda, Cleo i Maryla Rodowicz wystąpią razem. O co chodzi?

Marek Molak w "The Voice of Poland 8"

Marek Molak śpiewa od małego. Niewiele osób wie, że to właśnie ten aktor wykonuje piosenkę małego Simby pt. "Poranny raport" w polskiej wersji językowej kultowego filmu Disneya "Król Lew". Zapowiedź występu aktora w 8. sezonie "The Voice of Poland" z piosenką "Are You Gonna Be My Girl" z repertuaru australijskiej grupy Jet możecie obejrzeć już teraz poniżej.

Jak myślicie, do drużyny którego trenera trafi Marek Molak? Premiera nowego sezonu "The Voice of Poland" w sobotę, 2 września o godz. 20:05 w TVP2.