Gala Kobieta Roku Glamour to impreza magazynu Glamour, podczas której wyróżniane są kobiety, które miały największy wpływ na życie redakcji i czytelniczek magazynu Glamour w mijającym roku. Najważniejszą nagrodę, czyli tytuł Kobiety Roku Glamour 2018 otrzymała Anja Rubik, którą czytelniczki miesięcznika wyróżniły za edukację seksualną poprzez kampanię #sexedpl. Modelka pojawiła się na różowym dywanie w pięknej sukience Saint Laurent Paris, a podczas wydarzenia towarzyszył jej Robert Biedroń, z którym modelka na oczach (i fleszach!) fotoreporterów wymieniła się nawet kilkoma buziakami!

Kobieta Roku Glamour 2018 - gwiazdy 

Anja Rubik i Robert Biedroń nie byli jednak jedynymi gwiazdami gali. Na wydarzeniu pojawili się także m.in. Margaret, Natalia Klimas, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska, Joanna Jędrzejczyk, Malwina Wędzikowska, Marcin Tyszka, Lidia Kalita, Marta Wierzbicka, Jakob Kosel, Dorota Michałowska oraz duet FitLovers, który święci ostatnio tryumfy w programie TVN „Ameryka Express”. Zdjęcia gwiazd z tego wydarzenia znajdziecie w naszej GALERII-->

Kobieta Roku Glamour 2018 - zwycięzcy 

Podczas gali Kobieta Roku Glamour 2018 wyróżnienia, poza Anją Rubik, odebrały także: Kasia Bigos (za przełomową postawę na social mediach), Karolina Kuklińska-Kosowicz (za determinację i odwagę w realizowaniu marzeń - jednym z nich było założenie własnej marki Yope) oraz Areta Szpura (najpierw realizująca się w projekcie Local Heroes, którego była współzałożycielką, a dziś jako aktywistka na rzecz środowiska). Na gali zabrało wyróżnionej Joanny Kulig, którą redakcja Glamour nagrodziła za niebywały talent i kolejne role, które przynoszą jej sławę za granicą. Aktorka przebywa obecnie na festiwalu filmowym w Gdyni, gdzie promuje film "Kler" Wojtka Smarzowskiego ze swoim udziałem.

Kobieta Roku Glamour 2018 - partnerzy 

Partnerami gali KobietaRoku Glamour 2018 byli producent biżuterii Apart, marka Nou mająca w ofercie gamę niebanalnych zapachów, Martini, N31 i F&F. Gwiazdy i gości gali można było spotkać w strefie podgrzewania tytoniu IQOS.