Margaret rzadko wypowiada się publicznie na tematy związane ściśle z jej życiem prywatnym. Tym bardziej zaskakuje niezwykle osobisty wywiad z piosenkarką, jaki ukazał się we wrześniowym numerze magazynu "Playboy". W rozmowie z nową redaktor naczelną pisma, Anną Mierzejewską, wykonawczyni hitu Tempo" zdradziła, że planuje wkrótce oficjalnie wystąpić z Kościoła. Margaret przyznaje, że nie podoba się jej m.in. katolicka etyka seksualna.

- Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane. Dlatego planuję w najbliższym czasie dokonać apostazji - powiedziała w "Playboyu".

Margaret o związku z Kacezetem

W wywiadzie dla magazynu "Playboy" Margaret po raz pierwszy opowiedziała także szczerze o swoim związku z Piotrem Kozieradzkim, czyli wokalistą reggae funkcjonującym w branży muzycznej pod pseudonimem Kacezet. Artystka przyznaje, że to w dużej mierze dzięki swojemu chłopakowi po wielu latach w końcu odważyła się być sobą.

- Doświadczenie i bardzo wspierający, feministyczny partner, który popycha mnie do walki o siebie. Brzmi jak z taniej książki o coachingu, ale tak jest. Piotrek wyłapuje moje słowa, zapisuje je. Z tego rodzą się moje najlepsze teksty. Odblokowałam się artystycznie, przestałam oceniać siebie i płynę na fali - wyznała.

28-letnia Margaret ujawniła także, że na ten moment nie planuje założenia rodziny i posiadania potomstwa.

- W Polsce dalej wymaga się od kobiet, aby rodziły dzieci. A ja nie wiem. Wydaje mi się, że byłabym złą matką. Tworzenie sztuki sprawia, że przez długi czas trochę unosisz się nad ziemią. Lubię ten stan. Trochę jakbym była w ciąży. Lecz dla dziecka jednak trzeba umieć się uziemić. Nie wiem, czy ja to potrafię. Teraz nie jestem w stanie oddać całej swojej uwagi dziecku, po prostu nie chcę. Mam tyle planów, marzeń - zdradza w "Playboyu".

Pełny wywiad z Margaret znajdziecie we wrześniowym numerze magazynu "Playboy".

ZOBACZ: Agata Biernat nago w "Playboyu". Miss Polonia rozebrała się i opowiedziała o hejcie [FOTO 18+]