Margaret to gwiazda, która od lat eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Podczas kolejnych gal, koncertów czy festiwali nieraz pokazywała, że uwielbia bawić się zarówno swoimi ubraniami, jak i fryzurą. Z reguły jednak zachowywała swój naturalny, blondowy kolor włosów. Margaret jakiś czas temu zasłynęła farbowaniem końcówek swoich bujnych włosów na różowo. Wtedy jednak wpasowała się w panujący wówczas fryzjerski trend. Tym razem wokalistka poszła jednak zupełnie pod prąd i zmieniła kolor swoich włosów na... Tej barwy włosów u Margaret chyba nikt się nie spodziewał?!

Margaret ma nowy kolor włosów!

Margaret pokazała już swoim fanom pierwsze zdjęcia w... niebieskich włosach! Zrobiła to na swoim Instagramie, gdzie zamieściła dwie fotki w nowej fryzurze. Na zdjęciach od razu widzimy, że gwiazda zmienia nie tylko kolor, lecz także długość włosów, które są teraz znacznie krótsze niż ostatnio.

Za fryzjerską metamorfozę Margaret odpowiada jej stylista fryzur – Bartek Janusz, z którym pracuje już od lat. Czy jednak niebieski to dobry pomysł na włosy na lato? Gwiazda sama się nad tym zastanawia, więc od razu zapytała swoich fanów o zdanie.

A Wam jak się podoba Margaret w niebiskich włosach? A może jednak bardziej lubiliście ją w blondzie…?