Bartek Janusz to stylista fryzur i projektant mody. Ubiera największe polskie gwiazdy w swoje oryginalne, nieco zwariowane i zawsze kolorowe kreacje. Współpracuje m.in. z Dodą i Margaret. To właśnie Bartek był autorem odważnej różowej fryzury Margaret, poprzetykanej białymi gwiazdkami. Bartek Janusz poleciał też w zeszłym roku razem z Margaret na Festiwal Filmowy w Cannes, gdzie zadbał o jej czerwonodywanową stylizację. Obecnie fryzjer i projektant zaangażował się w dużą akcję charytatywną, dochód z której wspomoże hospicjum dziecięce Promyczek. Do akcji Janusz zaprosił zaprzyjaźnione gwiazdy, jak Doda, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Kasia Bujakiewicz czy Natalia Siwiec. Dodatkowo Bartek wystąpił razem z Margaret w zabawnej sesji zdjęciowej, jaka promuje całą akcję.

Już od wielu lat współpracuje z tym hospicjum, ale tym razem do akcji udało mi się zaprosić wiele znajomych i gwiazd. Postanowiłem wypuścić limitowaną kolekcję ubrań steetowych, jak bluzy, czapki, T-shirty, koszule. Wszystko w trzech podstawowych kolorach: czerni, bieli i czerwieni. Postanowiłem na prostotę. Specjalnie do tej akcji zaprojektowałem nowe ikony w kształcie grzebieni, nożyczek itd., ale wszystko z przymrużeniem oka. Mając na uwadze, że jest to akcja, której dochód przeznaczony jest dla dzieci, do podstawowych narzędzi fryzjerskich dodałem serca. Serca zawsze kojarzą się z miłością i pozytywną energią. Udało mi się namówić wiele gwiazd, by zrobiły sobie selfie w czapkach z tej kolekcji. Cieszę się, że tak ochoczo włączyły się w projekt - mówi Bartek Janusz.

Rzeczywiście, na Instagramie już jest sporo zdjęć gwiazd w charakterystycznych czerwonych czapeczkach. Takie fotografie zamieściły m.in. Natalia Siwiec, Grażyna Wolszczak, Kasia Sowińska i Ewelina Lisowska. Kolekcja nosi nazwę "Kosmyk". Opublikowano także promującą ją sesję, w której Bartek Janusz wystąpił w duecie z Margaret. Zobaczycie je wszystkie w naszej GALERII.

Przypominamy Wam nasz wywiad z Margaret w programie Gala Studio. Piosenkarka opowiadała w nim m.in. o swoim szalonym wizerunku i współpracy z Bartkiem Januszem: