Margaret i Kacezet są już po ślubie! 28-letnia piosenkarka i starszy od niej o sześć lat wokalista reggae sprawili sporą niespodziankę swoim fanom i mediom i we wtorek powiedzieli sobie "tak" podczas bardzo nietypowej ceremonii. Uroczystość miała miejsce podczas ich wspólnego wyjazdu do egzotycznego Peru. O tym, że autorka przeboju "Byle jak" wyszła za mąż za swojego dotychczasowego partnera dowiadujemy się z facebookowego profilu o nazwie Psychonauta Foundation.

Podczas kolejnej edycji Reconnection odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii, miał także miejsce ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą - czytamy w poście zamieszczonym na fan page'u.

Ślub Margaret i Kacezeta w Peru

Jak wynika z informacji zamieszczonych na profilu organizacji, podczas celebracji zaślubin Małgorzaty Jamroży i Piotra Kozieradzkiego celowo zabrakło alkoholu. W weselnym menu pojawiły się za to inne, tajemnicze napoje.

Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem - napisano we wpisie.

Ani Margaret, ani Kacezet na razie nie pochwalili się zawarciem małżeństwa na swoich profilach w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że piosenkarka na początku grudnia ubiegłego roku ogłosiła, że na nieokreślony czas zawiesza swoją działalność artystyczną oraz aktywność w social media.

Redakcja składa serdeczne gratulacje!

Zobacz zdjęcia z niezwykłego ślubu Margaret i Kacezeta już teraz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Margaret potwierdziła zaręczyny z Kacezetem. Zrobiła to w nietypowy sposób