Margaretpoza muzyką ma też inne, artystyczne zainteresowania. Od 4 lat piosenkarka sukcesywnie prowadzi modowego bloga,a ostatnio zaprojektowała nawet swoją autorską kolekcję ubrań.

Gwiazda kojarzona jest w showbiznesie ze swojej miłości do ekstrawaganckich i nie raz dziwacznych stylizacji. Jak sama wielokrotnie przyznała, swoje największe odzieżowe "perełki" znajduje w second handach!

Margaret jest fanką sklepów z używaną odzieżą, bo jak twierdzi, to właśnie dzięki nim jej szafa wzbogaciła się o oryginalne kreacje, a portfel zaoszczędził sporo pieniędzy.

W jednym z najnowszych wywiadów artystka zdradziła, że pomimo prowadzenia modowego bloga, nie przeznacza dużo funduszy na kupowanie ubrań:

"Wydaję mało pieniędzy na ubrania. Do tysiąca złotych miesięcznie." - skomentowała.

Można polemizować, czy miesięczne wydawanie 1000 złotych na ubrania to dużo czy mało. Jak wiadomo są gwiazdy, które są w stanie zainwestować znacznie więcej w skromną parę skarpetek...

Ciekawe, jak skomentowałaby to Sara Boruc, która ma wielki problem, aby zestawić stylizację za kwotę nie wyższą niż 900 złotych.

Może Margaret powinna zabrać Sarę na wycieczkę po second handach i pokazać jej, że ubrania nie zawsze mają metki z trzema zerami...

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE:  Margaret - Zaprojektowała własną kolekcję ubrań!