Margaret zaczęła swoją przygodę z muzyką w wieku 12 lat, a dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek młodego pokolenia. Świetnie radzi sobie nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku muzycznym. Jej piosenki królują na listach przebojów. 

Zobacz: Margaret skończyła dziś 25 lat. Zobaczcie najciekawsze stylizacje gwiazdy [ZDJĘCIA]

Margaret ma za sobą bardzo pracowity rok. Sprawdziła się jako prowadząca program Retromania. Nagrała polską wersję utworu promującego nową serię bajki Atomówki. Wypuściła również nowe kawałki – Cool me down w kilka tygodni zyskało miano najchętniej granej piosenki polskiego wykonawcy.

Zobacz: Margaret niepublikowane zdjęcia z wyjątkowej sesji gwiazdy we Florencji [TYLKO U NAS]

Zaledwie kilka dni temu piosenkarka nagrała teledysk do piosenki Elephant. W tym roku miała okazję sprawdzić się również jako modelka. Margaret wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla platformy zakupowej LuisaViaRoma, dla której sama przygotowała zestawy ubraniowe. Nic dziwnego, że zasłużyła na odpoczynek.

Zobacz: Margaret do sieci trafił klip do najnowszego singla gwiazdy. Będzie hit? [WIDEO]

Margaret przebywa właśnie na rajskich wakacjach, które dokumentuje zdjęciami na Instagramie. Piosenkarka nie tylko wrzuca piękne widoki lazurowej zatoki, ale przede wszystkim chwali się swoją sylwetką w bikini, która naprawdę robi wrażenie!

Wokalistka pozuje w bardzo skąpych strojach, które podkreślają jej idealną figurę. Na jednym pozuje w skąpym stroju, który uwydatnił jej kształty, na kolejnym mamy okazję podziwiać pośladki gwiazdy. Fani są zachwyceni figurą Margaret. Nic dziwnego, bo piosenkarka faktycznie ma się czym pochwalić!

Zobaczcie w naszej galerii wakacyjne zdjęcia Margaret!