Margaret startuje finale Melodifestivalen 2018. Jakie są jej szanse na zwycięstwo? Wygląda na to, że może to być dość trudne. Bukmacherzy aktualnie plasują bowiem piosenkarkę na 10. miejscu w ogólnej klasyfikacji całego konkursu. Trzeba zaznaczyć, że to i tak wyjątkowo wysoka pozycja jak na wykonawcę, który nie legitymuje się szwedzkim paszportem. Ci, którzy uważnie śledzą karierę Margaret wiedzą jednak, że gwiazda dzięki hitom "Cool Me Down" i "What You Do" jest już całkiem nieźle rozpoznawalna na tamtym rynku muzycznym.

ZOBACZ: MARGARET na Melodifestivalen: czy będzie reprezentować Szwecję na Eurowizji 2018?

Margaret na Melodifestivalen 2018

Oprócz Margaret w finale Melodifestiavalen 2018 na scenie w Sztokholmie zaprezentują się jeszcze: Méndez, Renaida, Martin Almgren, John Lundvik, Jessica Andersson, LIAMOO, Samir & Viktor, Mariette, Felix Sandman, Benjamin Ingrosso i Rolandz. Bezpośrednio na Eurowizję 2018 zakwalifikuje się oczywiście tylko jeden wykonawca.

Melodifestivalen 2018 - gdzie oglądać w TV i online?

Kiedy i gdzie oglądać występ Margaret na Melodifestivalen 2018? Gwiazda zaśpiewa ponownie swój konkursowy singiel "In My Cabana" już w sobotę, 10 marca. Transmisja finału rozpocznie się o godz. 20:00 na kanale SVT. Osoby bez dostępu do szwedzkiej telewizji mogą śledzić transmisję w internecie. Stream online na żywo dostępny będzie na stronie svt.se/melodifestivalen i na platformie svtplay.se.

Trzymacie kciuki za zwycięstwo Margaret na Melodifestivalen 2018?

SPRAWDŹ TEŻ: EUROWIZJA 2018 Polskie preselekcje zakończone. Kto wystąpi w Krajowych Eliminacjach? Już wiemy!